• Çözümler

  Netsis İnsan Kaynakları

  Bordro

  Bordro modülü çalışanların bordro tahakkuk işlemlerinin, maaş ödemelerinin yasal mevzuata uygun olarak yapılabilmesini sağlar. Arzu edildiği takdirde, giderlerin çalışma payına göre dağıtımını sağlayan otomatik muhasebeleştirme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

  Bordro modülü sayesinde puantaj tahakkuk işlemleri, PDKS cihazlarından veya başka ortamlardan aktarılabilir; günlük devam çizelgesine göre aylık puantaj oluşturulabilir.Sosyal yardımlar, tüm yasal kesinti ve netler otomatik olarak hesaplanır.

  Özlük

  Çalışanlarınız hakkında ne kadar detaylı bilgiye sahip olursanız, onlara o kadar yakın olursunuz. Çalışanlarınızın ve ailelerinin özel günlerini kutlamanın onlara sağlayacağı motivasyon ya da acil durumlarda aranan bir kan grubunun işletmeniz bünyesinde bulunması gibi ufak görünen detaylar, personelinizin mutluluğu açısından düşündüğünüzden çok daha önemli olabilir.

  NetİKS Özlük Modülü, size bu detaylar üzerinden personel sisteminiz üzerinde tam hakimiyet kurma şansı veriyor.

  İşçi Sağlığı

  Özellikle yüksek risk altında çalışılan sektörlerde belirli dönemlerde çalışanlara yönelik sağlık kontrolü yapılması, kanuni bir gerekliliktir. 1,000 kişi çalıştırıyor olsanız da 1 kişi için zamanında yapılmayan sağlık tetkiki, herhangi bir sağlık sorunu çıkması halinde hem çalışanı hem sizi üzebilir; ayrıca kanunen suçlu duruma düşmenize sebep olabilir.

  İşe Alım

  NetİKS İşe Alım Modülü ile iş ilanlarını kendi portalinizde yayınlayabilir, başvuru için gelen tüm CV’leri kurumsal veri tabanınızda depolayarak kurumsal CV havuzunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca ilgilendiğiniz adaylara Outlook ve Google Takvim üzerinden görüşme daveti atayabilir; görüşme sırasında kaydedeceğiniz özel notları adaya özel tasarlanmış dosyaya işleyerek, değerlendirme verilerini elektronik ortama taşıyabilirsiniz.

  Performans Değerlendirme

  NetİKS ile Performans Değerleme sürecinizi elektronik ortama taşıyarak hız kazanın. Sürecinizi sisteme tanımlayarak her adımda kontrolün sizde olmasını sağlayın. Sistemin denetimi sayesinde geç kalmayın, süreci planladığınız takvimi aşmadan sonlandırın.

  yükleniyor..